Tak pomagam!

28 i 29 marca odbyła się VI ogólnopolska zbiórka żywności zorganizowana przez Caritas Polska a przeprowadzona przez Ośrodek M.B. Uzdrowienie Chorych w Knurowie. Dzięki życzliwości i ofiarności klientów Biedronki zabraliśmy 1074 kg żywności. Klienci dyskontów Biedronka przy ulicy Szpitalnej 9 i Witosa 4  przekazywali wolontariuszom artykuły spożywcze o długim terminie ważności takie jak: cukier, mąka, makaron, ryż, płatki kukurydziane, herbatę oraz słodycze. Dary zostaną spożytkowane w formie posiłków dla uczestników i mieszkańców Ośrodka. Podczas dwudniowej zbiórki zaangażowanych było 40 osób, pracowników i podopiecznych ośrodka oraz  wolontariuszy z Zespołu Szkół im. I.J. Paderewskiego w Knurowie i Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie. Bardzo serdecznie dziękujemy pracownikom Biedronki, wolontariuszom, opiekunom wolontariuszy, dyrekcji szkół, pracownikom i podopiecznym Ośrodka a w szczególności ludziom dobrej woli, którzy przekazali nam swoje zakupy. Kolejna zbiórka zaplanowana jest na Boże Narodzenie 2014. Koordynator zbiórki Sylwester Kłosowski.