Sportowe zmagania!

post z dnia Posted in DPS, ŚDS, WTZ

16.09.2014 drużyny naszego Ośrodka tj. drużyna DPS, drużyna ŚDS i drużyna WTZ wzięły udział w XII Międzyośrodkowych Zawodach Sportowych Pszczyna – Suszec 2014. Zawody rozpoczęły się od konkurencji indywidualnych, gdzie zwycięzcy, również z naszego Ośrodka zostali nagrodzeni medalami i stanęli na podium.

W drugiej części imprezy odbyły się wyścigi takie jak: wyścig ze smokiem, tańcowała łyżka z nitką, taniec z krzesełkami, klamerki, wyścig z segregacją przedmiotów. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki. Impreza stworzyła możliwość wspaniałej zabawy i czerpania radości z ruchu, jak również była okazją do zawarcia nowych znajomości. Organizatorom dziękujemy i mamy nadzieję: do zobaczenia za rok!