Mikołajki z Muttem

post z dnia Posted in ŚDS

W sobotę 6 grudnia 2014 r. byliśmy na corocznym spotkaniu Mikołajkowym organizowanym przez Gliwickie Stowarzyszenie Miłośników Jazdy Terenowej MUTT w miejscowości Kotlarnia,  którego członkiem jest pan Hubert Gajda – tata naszego kolegi Kuby. Impreza nosiła nazwę  Ogólnopolska  Terenowa  Integracja “Dla Choinki”.  Członkowie i  inni miłośnicy jazdy w terenie zbierali pieniądze dla naszego Ośrodka M.B. Uzdrowienie Chorych i Środowiskowego Domu Samopomocy w Knurowie.

W ubiegłym roku na imprezie uzbierano 13000 tysięcy złotych. A w tym roku można było  kupić rzeczy zrobione przez  m.in., uczestników  naszego Środowiskowego Domu Samopomocy. W czasie pobytu na Kotlarni jeździliśmy samochodami  terenowymi po całym terenie kopalni piasku, który miał powierzchnię 500 hektarów. Po przyjeździe na miejsce postoju zjedliśmy ciepły posiłek i bawiliśmy się dalej. W trakcie pobytu przejechaliśmy się też samochodem wojskowym marki Hammer,  który jest na wyposażeniu naszego Wojska Polskiego.

Zarządowi MUTT-a za wspaniałe chwile spędzone na rajdzie, oraz zebrane środki pieniężne – serdecznie dziękujemy.

opracował: Michał Belkius