Piłkarskie zmagania na Orliku

post z dnia Posted in WTZ

W czwartek, 17 maja 2012r., w ramach Knurowskich dni integracji obyły się dwa mecze piłki nożnej. W pierwszym z nich zmagała się drużyna Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną z drużyną Domu Pomocy Społecznej „Zameczek” z Kuźni Nieborowskiej. Wynik 12:4 na korzyść drużyny Stowarzyszenia obrazuje widowiskowość spotkania. W składzie drużyny Stowarzyszenia wystąpili min. uczestnicy Ośrodka M.B. Uzdrowienie Chorych: Janusz Przyklenk, Rafał Szczuk, Adam Krawczyk, Kajetan Mazuro, Mariola Górecka, Jakub Gajdzis. W drugim starciu mogliśmy zobaczyć rodziców podopiecznych należących do Stowarzyszenia oraz Organizatorów IV Knurowskich Dni Integracji. Mecz zakończył się remisem 12:12. W obu piłkarskich spotkaniach towarzyszyły emocje, zacięta walka, natomiast nie zabrakło gry fair play i zabawy zarówno uczestników, jak i publiczności zgromadzonej wokół boiska przy kompleksie „Orlik”.