Wolne miejsca w Środowiskowym Domu Samopomocy

post z dnia Posted in Bez kategorii

Środowiskowy Dom Samopomocy Ośrodka M. B. Uzdrowienie Chorych w Knurowie, dzienny dom wsparcia dla osób przewlekle psychicznie chorych oraz osób z upośledzeniem umysłowym, pragnie poinformować, iż dysponuje wolnym miejscem i zaprasza mieszkańców powiatu gliwickiego oraz miasta Gliwice do udziału w zajęciach.

Usługi oferowane przez nasz obejmują treningi funkcjonowania w życiu codziennym, umiejętności personalnych, spędzania czasu wolnego, poradnictwo psychologiczne oraz socjalne. Do dyspozycji uczestników pozostaje 6 pracowni tematycznych takich jak: kulinarna, plastyczna, ceramiczna, rękodzieła, techniczna i komputerowa jak również dwie świetlice, sala teatralna z relaksacyjną oraz sala gimnastyczno – rehabilitacyjną.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w organizowanych przez nas zajęciach terapeutycznych skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności.
Środowiskowy Dom Samopomocy funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach
od 7:00 do 15:00.