„Boskie kolonie”

post z dnia Posted in POW

W dniach 14.08-26.08.2014r. wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej byli uczestnikami Boskich Kolonii odbywających się w mazurskiej miejscowości Kronowo, których organizatorem był ks. Tomasz Nowak. Dzieci i młodzież na miejscu mieli do dyspozycji kajaki, sprzęt sportowy oraz możliwość żeglowania z ks. Tomaszem po jeziorze Dejguny. Nasi wychowankowie uczestniczyli w codziennej mszy świętej, Koronce do Miłosierdzi Bożego oraz różańcu odmawianym wieczorem przy ognisku. Uczestnicy Boskich Kolonii nie mogli narzekać na nudę. Uczestniczyli między innymi w „Talentos 2014”, „Konkursie szalonych fryzur”, konkursie plastycznym, zawodach kajakowych, olimpiadzie sportowej, podchodach i wielu innych wydarzeniach obozowych. Największą atrakcją był mecz błotnej piłki siatkowej. Obozowicze podczas wypoczynku nad jeziorem Dejguny mieli możliwość rozegrania meczu piłki nożnej z obozem w sąsiedniej miejscowości Doba. Nasi obozowicze zdobyli przechodni puchar ks. Macieja Sojki.

Składany serdeczne podziękowania na ręce ks. Tomasza Nowaka z umożliwienie naszym wychowankom uczestnictwa w Boskich Koloniach.