II lokalny Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych

post z dnia Posted in WTZ

W dniu 17.10.2011 6 – osobowa drożyna WTZ została zaproszona na II Lokalny Turniej Golfa Olimpiad Specjalnych Polska Śląskie w Siemianowicach. Była to pierwsza nasza wizyta na polu golfowym. Część drużyny wzięła udział w konkurencji odbicia piłeczki na odległość, druga część w celowaniu piłeczką do dołka.

Wrażenia były ogromne tym bardziej, że dopisała nam piękna słoneczna pogoda. Podziwialiśmy sposób przycięcia trawy, grę oraz stroje przebywających na polu golfistów. Po wręczeniu pamiątkowych medali i dyplomów (nasze osiągnięcia jak na pierwszy raz były bardzo zadowalające) mogliśmy uczestniczyć w pokazowym meczu pomiędzy menadżerem pola a instruktorem terapii zajęciowej z Halemby p. Markiem. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaproszenie i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli brać udział w tak fajnej imprezie.