Nagroda dla Jacka Zawodnioka

post z dnia Posted in ŚDS

Jacek Zawodniok, uczestnik Środowiskowego Domu Samopomocy w Ośrodku M.B. Uzdrowienie Chorych w Knurowie otrzymał nagrodę w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Sztuka Osób Niepełnosprawnych w tym roku pod tytułem „Cztery Pory Roku”. Jest to konkurs organizowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pan Zawodniok dostał wyróżnienie w kategorii rysunek i grafika za pracę pt. „Leśny Świat” wykonaną pod kierownictwem terapeutki Anny Maksym – Malewskiej. Na konkurs nadesłano 2300 prac z całej Polski. Nagrodę w wysokości 500 zł i dyplom laureat odebrał osobiście 20-go października w warszawskim Pałacu Przymarszałkowskim.